Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0