Movies
Ratings
354
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.5
King KongRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
Trouble with the CurveRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
A PetalRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 4.5