Titles you rated
A New LeafRated ★ 3.5- One Million RosesRated ★ 2.5
Hold My HandRated ★ 1.0
Han Myung-hoiRated ★ 3.0
Dream of the EmperorRated ★ 1.0
Gold TowerRated ★ 1.5
Rosy LoversRated ★ 2.0
Love & LawRated ★ 2.5
Age of WarriorsRated ★ 3.0
Heaven & EarthRated ★ 2.5
Cruel LoveRated ★ 2.0
Friend, Our LegendRated ★ 0.5
SeoulmoonRated ★ 3.0
GloriaRated ★ 1.5
PresidentRated ★ 1.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 2.0- A Bluebird Has ItRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 1.0
White LiesRated ★ 1.5