Titles you rated
 Angel's RevengeRated ★ 3.5 Angel's RevengeRated ★ 3.5
 Merry Go RoundRated ★ 3.5 Merry Go RoundRated ★ 3.5
- Chosun PoliceRated ★ 4.0
 Glass SlippersRated ★ 4.0 Glass SlippersRated ★ 4.0
 Temptation of an AngelRated ★ 3.0 Temptation of an AngelRated ★ 3.0
 The King and IRated ★ 1.5 The King and IRated ★ 1.5
 Lovers of MusicRated ★ 3.5 Lovers of MusicRated ★ 3.5
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
 Vampire ProsecutorRated ★ 5.0 Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
 The Suspicious HousekeeperRated ★ 1.5 The Suspicious HousekeeperRated ★ 1.5
 You Are All SurroundedRated ★ 1.5 You Are All SurroundedRated ★ 1.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
 PinocchioRated ★ 5.0 PinocchioRated ★ 5.0
 Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0 Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
 Snow WhiteRated ★ 3.5 Snow WhiteRated ★ 3.5
 Jang Hee BinRated ★ 4.0 Jang Hee BinRated ★ 4.0
 Golden BrideRated ★ 3.5 Golden BrideRated ★ 3.5
 MamaRated ★ 4.5 MamaRated ★ 4.5
 The Joseon GunmanRated ★ 3.0 The Joseon GunmanRated ★ 3.0
 Ruby RingRated ★ 4.0 Ruby RingRated ★ 4.0