Series
Ratings
40
One Punch ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 2.0
Gen V Season 1Rated ★ 3.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
The Zone: Survival Mission Season 2Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5