Titles you rated
The ShallowsRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.0- Lady DaddyRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
UnconfessionalRated ★ 1.5