Movies
Ratings
18
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0