Movies
Ratings
291
BossRated ★ 1.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5
HugoRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0