Series
Ratings
108
Band of BrothersRated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0- The LandRated ★ 4.0
- LA ArirangRated ★ 5.0
- Sharp3Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0- School Season 1Rated ★ 5.0
Six SiblingsRated ★ 4.5
Two MothersRated ★ 2.0
MamaRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 4.5
SnowmanRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 4.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 4.5
Glory JaneRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 4.0