Titles you rated
Kemono JihenRated ★ 3.5
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0