Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5