Titles you rated
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
For HorowitzRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 2.5