Movies
Ratings
109
CasperRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 1.0
I Am Number FourRated ★ 0.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Ghost SweepersRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 4.0