Movies
Ratings
51
The HolidayRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 0.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 2.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0