Series
Ratings
50
Lovers in PragueRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5