Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
SupervenusRated ★ 3.5
Next FloorRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 4.0
BalanceRated ★ 3.5
The EmploymentRated ★ 4.0