Movies
Ratings
158
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5