Titles you rated
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0