Titles you rated
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
My WayRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
FriendRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0- Shot gunRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 5.0
Another Cinderella StoryRated ★ 3.5
You Are My PetRated ★ 4.0