Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
The Hill of SecretsRated ★ 4.5
Tori and LokitaRated ★ 4.0
Someone You LovedRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5