Series
Ratings
19
Worlds WithinRated ★ 3.5
A Dog of FlandersRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
Ben HurRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0