Titles you rated
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 1.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.5
Goddess of MarriageRated ★ 3.0
General Hospital 2Rated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
LoversRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 1.5
Five FingersRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
The King's DoctorRated ★ 2.0
The Goddess of FireRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.5