Movies
Ratings
319
The Skin I Live InRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Final Destination 5Rated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
MimicRated ★ 3.5
My 11th MotherRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 4.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 3.0
One Perfect DayRated ★ 3.5