Titles you rated
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 4.0
- Toy SoldiersRated ★ 5.0
- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam MS IGLOO 2: Gravity FrontRated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: Apocalypse 0079Rated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Dokgo RewindRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5