Movies
Ratings
50
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5