Titles you rated
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0