Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Techniques of FightingRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5- Bank of SeoulRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0