Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0