Movies
Ratings
435
GreyhoundRated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Wolf's CallRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0