Series
Ratings
72
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
In TreatmentRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0