Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5