Series
Ratings
29
Sex EducationRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
ServampRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 4.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 5.0- DIABOLIK LOVERS MORE, BLOODRated ★ 3.5
- DIABOLIK LOVERSRated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0