Titles you rated
Die HardRated ★ 4.0
StardustRated ★ 1.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
JFKRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.5
Jurassic Park IIIRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 0.5
Paradise MurderedRated ★ 0.5
My Boss, My HeroRated ★ 0.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
American PieRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 0.5
Child's PlayRated ★ 1.0
A Knight's TaleRated ★ 1.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.0