Movies
Ratings
623
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.5
The 12th ManRated ★ 4.0
Mile 22Rated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0