Movies
Ratings
512
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0