Titles you rated
The K2Rated ★ 5.0
The FirstbornRated ★ 5.0
God of WarRated ★ 5.0
The Kingdom of the WindRated ★ 5.0- The LandRated ★ 5.0
Shin DonRated ★ 5.0
The Return of IljimaeRated ★ 5.0
Princess Ja MyungRated ★ 5.0
My Precious ChildRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Assorted GemsRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 5.0
PuckRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0