Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 3.5
HealerRated ★ 2.5
Five FingersRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0