Movies
Ratings
74
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0