Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.5