Movies
Ratings
681
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 4.0
LivingRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0