Titles you rated
The CoreRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 3.5