Movies
Ratings
143
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 1.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
How To Top My WifeRated ★ 1.5