Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0