Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
As OneRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
VirusRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The PunisherRated ★ 3.0
Punisher: War ZoneRated ★ 3.0