Movies
Ratings
248
La La LandRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0