Titles you rated
Darkest HourRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
The NunRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0