Series
Ratings
41
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
GrimmRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
GleeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0