Movies
Ratings
427
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
PiperRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5