Movies
Ratings
173
ParasiteRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Love Is in the AirRated ★ 4.0