Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5